Czy mogę zmienić hasło do swojego Konta Uczestnika?

Tak. Możesz w dowolnym momencie zmienić hasło dostępowe do swojego Konta Uczestnika. Zmiana hasła jest możliwa po zalogowaniu się do Panelu. Aby zmienić hasło:

  1. Zaloguj się na Twoje Konto Uczestnika w Panelu
  2. wciśnij przycisk Twój profil
  3. wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  4. wciśnij przycisk Zmień hasło
  5. wprowadź nowe hasło i wciśnij przycisk Aktualizuj

Co mam zrobić jeśli nie pamiętam hasła?

Jeśli nie pamiętasz hasła do Twojego Konta Uczestnika wciśnij przycisk Logowanie, a następnie Zapomniałeś hasła? Po podaniu adresu e-mail wyślemy do Ciebie nowe hasło tymczasowe do Twojego Konta Uczestnika. Po zalogowaniu do Panelu możesz zmienić tymczasowe hasło na inne.

Jakie mam obowiązki jako Uczestnik? 

Jedyne zobowiązanie Uczestnika Panelu dotyczy podawania prawdziwych danych w procesie rejestracji w Panelu oraz udzielania szczerych i zgodnych z prawdą odpowiedzi na pytania zadawane w płatnych ankietach online.

Dlaczego pieniądze wysyłane są dopiero po zgromadzeniu 40 zł?

W prowadzonych przez nas badaniach w każdym miesiącu bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Wysyłanie małych kwot jest bardzo kosztowne, zwiększyłaby to koszty obsługi Panelu i w konsekwencji zmusiłoby nas do obniżenia zaproponowanych wynagrodzeń.

Dlaczego od przelanych na konto PayPal środków pobierana jest opłata w wysokości 2%?

PayPal pobiera opłatę związaną z obsługą transferu pieniędzy w wysokości 2% przelewanej kwoty.

Czy muszę brać udział we wszystkich ankietach, do których dostaję zaproszenia?

Nie. Udział w każdym z badań jest całkowicie dobrowolny. To Ty decydujesz, którą płatną ankietę chcesz wypełnić. Pamiętaj jednak, że każdą ankietę online poprzedza krótki sondaż, na podstawie którego będziesz zakwalifikowany(a) do danego badania.

Co się stanie, jeśli będę musiał(a) przerwać wypełnianie ankiety?

Wypełnianie ankiety online można przerwać w dowolnym momencie. Przerwanie ankiety nie powoduje utraty wprowadzonych odpowiedzi. Aby wrócić do ankiety należy ponownie kliknąć na link do ankiety otrzymany w wiadomości e-mail (zaproszeniu do wypełnienia płatnej ankiety). Musisz jednak pamiętać, że każde badanie jest realizowane w określonym czasie i może się zdarzyć, że mimo chęci dokończenia wypełniania ankiety, dostęp do niej będzie już zamknięty.

Ile mogę zarobić na wypełnianiu płatnych ankiet online?

Pod warunkiem zakwalifikowania do danej ankiety, na wypełnieniu pojedynczej płatnej ankiety online możesz zarobić nawet 12 zł. Rzeczywisty zarobek na pojedynczej ankiecie może być różny i zależy od długości kwestionariusza oraz rodzaju badania.

Jak mogę sprawdzić moje wynagrodzenie?

Aby sprawdzić wysokość nagromadzonego wynagrodzenia zaloguj się do Panelu i następnie przejdź do zakładki Twój profil / Odbierz nagrody.

Jak mogę wziąć udział w płatnych badaniach?

Po pierwsze zarejestruj się w Panelu. Następnie sprawdzaj swoje konto e-mail. Zaproszenia do płatnych ankiet wysyłamy za pomocą e-maili na adres, który został podany w Formularzu Rejestracyjnym.

Ile Kont Uczestnika można założyć w jednym gospodarstwie domowym?

Jeden Uczestnik Panelu może posiadać tylko jedno Konto Uczestnika. Jeśli jednak w gospodarstwie domowym mieszka więcej osób, to każda z tych osób może posiadać swoje własne Konto Uczestnika i niezależnie oraz samodzielnie uczestniczyć w badaniach online, wypełniać płatne ankiety i zarabiać pieniądze.

Jak mogę zrezygnować z uczestnictwa w Panelu?

Każdy Uczestnik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w Panelu poprzez usunięcie Konta Uczestnika. Opcja rezygnacji jest dostępna po zalogowaniu się na Konto Uczestnika. Aby usunąć konto:

  1. Zaloguj się do Panelu
  2. wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  3. wciśnij przycisk Usuń konto

Jak mogę się z wami skontaktować?

Jeśli nadal masz pytania możesz pisać do nas na adres e-mail info@askpolonia.com